Bez kategorii

Od 9 maja 2019 r. autobusy PKS Gniezno wracają na trasy…

PKS w Gnieźnie Sp. z o.o. w upadłości informuje, że od dnia 9 maja 2019 r. (czwartek) w porozumieniu z władzami Gmin w dni robocze szkolne zostaje przywrócone wykonywanie kolejnych, niżej wymienionych kursów:

06:25 Anastazewo – Gniezno p. Powidz;
06:25 Gniezno – Września p. Witkowo;
06:25 Witkowo – Strzałkowo – Gniezno;
06:30 Pakszyn – Września p. Czerniejewo;
07:05 Września – Gniezno p. Żydowo;
07:50 Gniezno – Żydowo i powrót z Żydowa o godz. 08:10;
07:50 Gniezno – Powidz i powrót z Powidza o godz. 08:40;
08:30 Mielżyn – Gniezno p. Gorzykowo – Witkowo;
10:50 Gniezno – Mielżyn p. Witkowo i powrót z Mielżyna o godz. 12:10;
11:40 Gniezno – Żydowo i powrót z Żydowa o godz. 12:00;
12:50 Gniezno – Przybrodzin i powrót z Przybrodzina o godz. 13:50;
13:10 Gniezno – Żydowo i powrót z Żydowa o godz. 13:30;
14:10 Gniezno – Strzałkowo p. Witkowo – Mielżyn i powrót ze Strzałkowa o godz. 15:15;
14:30 Września – Gniezno p. Witkowo;
14:40 Gniezno – Powidz i powrót z Powidza o godz. 15:45;
15:00 Gniezno – Września p. Żydowo;
15:20 Gniezno – Anastazewo p. Powidz;
15:40 Września – Pakszyn p. Czerniejewo;
16:00 Gniezno – Mielżyn p. Witkowo – Gorzykowo;
16:30 Gniezno – Żydowo;
16:30 Gniezno – Przybrodzin i powrót z Przybrodzina o godz. 17:20;
18:20 Gniezno – Przybrodzin i powrót z Przybrodzina o godz. 19:05;
Dodatkowo – kursy z Gniezna do Witkowa p. Niechanowo o godz. 07:35, 12:00, 13:30 i 21:00, oraz kursy z Witkowa do Gniezna o godz. 08:00, 13:00 i 13:55.

Leave a Reply