Niedziela, 25 Lipiec 2021 r. ,   Jakuba, Krzysztofa

4Ohmy Auto Detailing

   6
Każdy, kto potrzebuje pomocy z tuningiem estetycznym samochodu, powinien zgłosić się do firmy 4Ohmy. Jest to przedsiębiorstwo funkcjonujące na terenie Wrocławia, które może pochwalić się wieloma latami doświadczenia w dostosowywaniu aut do oczekiwań klientów, co potwierdza fakt, że zaufały mu nawet największe marki na rynku. 

Pracujący w firmie specjaliści nie tylko znają się na swojej pracy, ale również są jej pasjonatami. Do każdego samochodu podchodzą indywidualnie i dostosowują najlepsze w jego przypadku rozwiązania. 

Jeśli chodzi o usługi firmy, to zajmuje się ona oklejaniem aut, car detailingiem oraz systemami audio. W ostatnim przypadku chodzi również o wytłumienie samochodu, które nie tylko pozwoli wygodniej słuchać muzyki, ale również zwiększy komfort podróżowania w ciszy. Jak widać każdy, kto chce zmienić kolor samochodu, przyciemnić szyby lub odnowić albo zabezpieczyć lakier oraz wnętrze auta, dobrze zrobi, korzystając z usług tej firmy. Profesjonalna i szybka pomoc gwarantowana.
Adres
ul. Boguszowska 28A
54-046 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
6112518863
REGON
020856719xxxxx...
Polska firma Tespol jest autoryzowanym przedstawicielem renomowanych na całym świecie producentów zaawansowanej aparatury kontrolno-pomiarowej...
Wilczynsky Studio to salon obsługi samochodów specjalizujący się w Auto Detailingu, czyli pielęgnacji aut. To prawdziwy salon piekności dla...