Poniedziałek, 26 Lipiec 2021 r. ,   Anny, Mirosławy, Joachima

Auto GTA - skup aut używanych

   9
Planujesz sprzedaż używanego samochodu? A może posiadasz auto, którego nie opłaca się już naprawiać? Zależy Ci na czasie i korzystnej cenie? Najatrakcyjniejsze warunki zakupu zaoferuje Ci firma Skup Aut Auto GTA. Skontaktuj się z nami przez formularz online i otrzymaj bezpłatną wycenę swojego samochodu.

Skupujemy auta osobowe, dostawcze i ciężarowe oraz wszelkie inne pojazdy z roczników 1990-2017, zarówno od osób prywatnych, jak i od firm. Oferujemy atrakcyjne stawki, niezależnie od stanu auta. Skupujemy auta w stanie idealnym, jak również uszkodzone i powypadkowe, a także nadające się do kasacji czy złomowania. 

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, indywidualne podejście do klienta oraz bezproblemowe załatwienie wszelkich formalności związanych ze zbyciem pojazdu. Zapewniamy gotówkę od ręki lub natychmiastowy przelew środków na konto bankowe. Nie pobieramy opłat za wycenę oraz dojazd do klienta i odbiór pojazdu. Działamy głównie na terenie woj. dolnośląskiego oraz woj. opolskiego i lubelskiego.
Adres
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
8951876724
REGON
020742967xxxxx...
Polska firma Tespol jest autoryzowanym przedstawicielem renomowanych na całym świecie producentów zaawansowanej aparatury kontrolno-pomiarowej...
Wilczynsky Studio to salon obsługi samochodów specjalizujący się w Auto Detailingu, czyli pielęgnacji aut. To prawdziwy salon piekności dla...